Hlavni stranka

• Sponzoři
  • Ostatní
  • Sportoviště

Okouzlující sportovní areál, který ve Studenci v minulých letech vznikal a je neustále rozšiřován, se stal oprávněně jednou z dominant Studence a je chloubou naší vesnice. V porovnání s jinými obcemi podobné velikosti jde o špičkové sportovní zázemí, které slouží všem sportovním nadšencům. Některá sportoviště vlastní naše jednota, větší část sportoviš je obecním majetkem (obě velká hřiště, hřiště s umělým povrchem, kurty). TJ Sokol Studenec je jejich provozovatelem nebo je má v dlouhodobém pronájmu. Údržba sportoviš a jejich modernizace je velice náročná, proto mají všechna sportoviště své provozní řády, které musí sportovci a návštěvníci dodržovat. Některá sportoviště jsou volně přístupná, u některých se platí za užívání poplatek, který je příspěvkem na údržbu a obnovu. Všechna sportoviště lze také pronajmout jako celek na konání sportovních dnů nebo firemních posezení.

• Posilovna

• Jednoty
  • Sokola

Návštěv od 21.11.07