Hlavni stranka

• Sponzoři
  • Ostatní
  • Areál

Pořádání kulturních a společenských akcí je jednou z tradic sokolské jednoty ve Studenci. Již v roce 1930 byla vystavěna zakládajícími členy Sokola Studenec Sokolovna, která sloužila jednak k provozování tělocvičné činnosti, ale také ke kulturnímu vyžití obyvatel obce. Za sokolovnou byl ve třicátých letech zbudován dřevník, který se postupem času proměňoval v bufet a v minulých letech byl dobrovolnou činností členů a příznivců sokola rozšířen a opraven. V současnosti je v nových prostorách umístěna Hospůdka Na Marsu. Za sokolovnou je prostor k pořádání letních akcí pod širým nebem. Najdete zde vše potřebné. Venkovní parket, pódium a posezení, které bude brzy zastřešeno. V současné době se v představených prostorech a prostranstvích konají plesy, moderní zábavy, koncerty, vystoupení, divadla, přednášky, výjezdní zasedání, firemní akce, soukromé oslavy svateb a také narozenin.

• Sokolovna
  • Zasedací místnost
  • Venkovní areál
  • Hospůdka Na Marsu